Skip to content

BE COOL, SODAPOP

Een entertainment blog! Recensies, Netflix tips en meer!

  • Film reviews
  • Over Be Cool, Sodapop
  • Contact
SUBSCRIBE
  • Home
  • »
  • Reviews
  • »
  • Review: Man of Steel (2013)
  • »
  • Reviews
  • 23 juni 201316 november 2016
  • 0

Review: Man of Steel (2013)

poster-manofsteelZeven jaar nadat de Superman franchise werd gereboot met de film Superman Returns, is er nu Man of Steel. Geen sequel, maar weer een reboot. Clark Kent (Henry Cavill, The Tudors) is een jonge man met bijzondere krachten, afkomstig van de planeet Krypton. Vlak voordat zijn planeet werd vernietigd, werd Clark naar aarde gestuurd. Generaal Zod (Michael Shannon, Take Shelter) en zijn handlangers hebben de ramp ook overleefd en willen zich vestigen op aarde. Met de hulp van journaliste Lois Lane (Amy Adams, Enchanted) probeert Clark de aarde te redden.

Beoordeling
Ik ben totaal geen Superman fan, maar een film met Amy Adams en Michael Shannon is natuurlijk het bekijken waard. Man of Steel was vermakelijk, al was de film soms ook een beetje saai (de space gedeeltes) en belachelijk (de tornado scène, alle schade die Supes en Zod aanrichten). Henry Cavill heeft de Superman look, maar verder vond ik zijn performance niet echt bijzonder. Goed, het is alweer een paar dagen geleden dat ik de film heb gezien, dus ik kan het mis hebben. Adams maakte veel meer indruk als Lois en gelukkig was Lois niet het damsel-in-distress type. Shannon is een uitstekende acteur die hier niet goed tot zijn recht komt. Jammer! De film draait natuurlijk om Superman en helaas betekent dat dat de rest van de personages er maar een beetje bij hangen. En dat is zonde van acteurs als Russell Crowe, Diane Lane en Laurence Fishburne.

Conclusie
Man of Steel is leuk om een keer gezien te hebben, maar niet erg memorabel.

rating-3stars

Dit delen:

  • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
Tags: amy adams, henry cavill, laurence fishburne, man of steel, michael shannon

Gwen

Sinds 2011 aan het bloggen op Be Cool, Sodapop. Houdt van horror en '90s teen movies. In afwachting van Scream 6! Jessica Rothe is underrated. Volg mijn film avonturen op letterboxd. :)

  • Review: Seven Psychopaths (2012)
  • Review: The Collection (2012)

Leave a Reply Cancel

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SUBSCRIBE

Schrijf je in en ontvang mails van nieuwe berichten op becoolsodapop.nl

SEARCH

YOU MAY LIKE..

Young Hollywood: top 30 onder 30

  • 19 juli 201715 januari 2023
  • 4

Mijn Film Alfabet blogathon

  • 18 maart 201615 januari 2023
  • 24

Redheads rule in Hollywood: top 5 roodharige actrices

  • 11 juli 201515 januari 2023
  • 9

Top 10 meest traumatische deaths in TV series

  • 1 maart 201515 januari 2023
  • 6

BE COOL, SODAPOP

  • Twitter
  • FilmBlogs.nl

All images on this site are copyright to their legal owners. No infringement intended. If you own any of these images and object to them being on this site, please contact me and I will remove them as soon as possible. Contact: becoolsodapopblog@gmail.com | FilmBlogs.nl | Theme: Pritam by Template Sell.